23 Mayıs 2019 Perşembe
Anasayfa > Ekonomi > TÜRSAB olmasa Erzurum'un adı geçmeyecekti!

TÜRSAB olmasa Erzurum'un adı geçmeyecekti!

13.03.2019 15:15 12 14 16 18 yazdır
Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, KUDAKA ve DAP’ın “Tasarruf tedbiri… Bütçemiz yok” gibi bahanelerle katılmadığı MITT Moskova Fuarı’ında Erzurum’u sadece TÜRSAB Başkanı Kürşat Özeken temsil etti.
TÜRSAB olmasa Erzurum'un adı geçmeyecekti!
Erzurumajans-Onur SAĞSÖZ-Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, KUDAKA ve DAP’ın “Tasarruf tedbiri… Bütçemiz yok” gibi bahanelerle katılmadığı MITT Moskova Fuarı’ında Erzurum’u sadece TÜRSAB Başkanı Kürşat Özeken temsil etti.Turizm endüstrisinin en etkili seyahat ve turizm profesyonellerini bir araya getiren MITT Moskova Fuarına bu yıl 90 ülkeden bin 799 firma katıldı. 22 bin 777 turizmcinin ziyaret ettiği fuarda, ‘Kış Turizminin Başkenti’ olarak lanse edilen Erzurum yer almadı.Bir milyon turist hedefi koyan kent yöneticileri, ulusal ve uluslararası fuarlara şaşı bakarken, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Kuzeydoğu Anadolu Başkanı Kürşat Özeken bu duruma kayıtsız kalmadı. Kişisel gayretleriyle TÜRSAB’ın bulunduğu salonda Erzurum stantı açan ve beraberinde götürdüğü tanıtım kataloglarını dağıtan Özeken, başta acentalar olmak üzere Rus medyasının da taktirini topladı.Mütevazı Erzurum stantında çok sayıda gazetecinin Erzurum lokasyonuyla ilgili sorularını cevaplandıran Özeken’e çabalarından dolayı TÜRSAB yönetimi de teşekkür etti.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri