Büyükşehir
26 Mayıs 2018 Cumartesi
Anasayfa > Erzurum > Tren istasyonu değil, Atatürk Üniversitesi Hastahanesi...

Tren istasyonu değil, Atatürk Üniversitesi Hastahanesi...

19.06.2017 17:30 12 14 16 18 yazdır
Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi'nin bir çok birimi bakımsızlıktan adeta dökülüyor.
Tren istasyonu değil, Atatürk Üniversitesi Hastahanesi...
Erzurumajans-Doğu Anadolu Bölgesi'nin en kapsamlı hastahanelerinden birisi olan Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi'nin bazı birimleri bakımsızlıktan adeta dökülüyor.

Hastahanenin en yoğun bölümlerinden birisi olan Kardiyoloji Bölümü'ndeki bekleme salonlarındaki yırtık koltuklara tepki gösteren hasta yakınları, özellikle tuvaletlerden yayılan kokunun ise çevreye büyük rahatsızlık verdiğini belirtiyor.

Hasta ve hasta yakınlarının şikayetlerine rağmen yetkililerin duyarsızlığı ise tepki topluyor. Mevcut durumu gösteren fototğrafları Erzururum Ajans aracılığı ile kamuoyuyla paylaşan hasta yakınları, ''Üniversite ve Hastahane yetkilileri kendi makam odalarında şık koltuklarında utururken, hasta yakınlarına yönelik bekleme ve diğer salonlardaki manzaraları görmüyorlar mı? Yırtılmış koltuklar, koku salan tuvaletleri ile 10-15 yıl önceki izbe tren istasyonlarını ve kasaba terminallerini hatırlatan bu manzaralar Atatürk Üniversitesi'ne hiç yakışmıyor. İlgili birim yöneticilerini duyarlılığa davet ediyoruz'' diye konuştular.

İşte Atatürk Üniversitesi Kardiyoloji Bölümü Bekleme Salonları'nın son halini gösteren fotoğraflar. Yorumsuz olarak yayınlıyoruz.

Fotoğraflar: www.erzurumajans.com
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri