DÜZGÜN
02 Haziran 2020 Salı
Anasayfa > Siyaset > Tanfer tüyo almış, M. Emin Öz'le devam!

Tanfer tüyo almış, M. Emin Öz'le devam!

05.11.2019 17:00 12 14 16 18 yazdır
Mehmet Emin Öz’ün bir dönem daha il Başkanlığı görevini yapmak istediği sır değil. Bu konudaki talebini de Genel merkez yöneticilerine ve Erzurum milletvekillerine aktardığını biliyoruz.
Tanfer tüyo almış, M. Emin Öz'le devam!
Erzurumajans-Vedat Refayeli-Ortada henüz bir tarih, yer ve zaman belirlenmemiş olmasına rağmen AK Parti’de il Başkanlığı seçimi konuşulmuyor değil. Kulislerde İl Başkanlığı adaylığı için mevcut başkan Mehmet Emin Öz’ün dışında tahminen son güne yaklaşılırken başka isimlerin de olacağı belirtilirken, muhtemel bir kongreye yine tek adayla gidileceği de konuşuluyor.

Mehmet Emin Öz’ün bir dönem daha il Başkanlığı görevini yapmak istediği sır değil. Bu konudaki talebini de Genel merkez yöneticilerine ve Erzurum milletvekillerine aktardığını biliyoruz. Geçtiğimiz hafta içinde Ankara’da genişletilmiş İl Başkanları toplantısı vardı ve bu toplantıya eski İl Başkanları da davet edilmişti.

Hüseyin Tanfer ve Fatih Yeşilyurt da bu toplantıdaydı. Toplantı sonrası genel merkez binasının önünde Öz, eski Başkanlar Tanfer ve Yeşilyurt ile birlikte fotoğraf çektirdi,  ‘’eski başkanlarla beraberiz’’ mesajı verdi.  Zaten son zamanlarda da bu 3’lü sık sık biraraya geliyor, kamuoyuna birlik beraberlik mesajları veriyorlar. Öz’ün ismine Genel merkezin de sıcak baktığı haberlerini alıyorduk ama biraz da bu bilgi teyide muhtaçtı.

Eski İl Başkanlarından Hüseyin Tanfer, bu konuda son noktayı koydu: Genel merkez Mehmet Emin Öz başkan ile bir dönem daha devam etmekten yana. Ankara’da öyle bir hava edindik. Doğrusu da budur, il başkanımızın çalışmalarından memnunuz. Bence de Öz ile devam kararı çok doğru ve isabetli bir karar olur.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri