26 Ocak 2020 Pazar
Anasayfa > Erzurum > Polis 16 araçla daha motorize oldu.
Polis 16 araçla daha motorize oldu.

Polis 16 araçla daha motorize oldu.

23.06.2009 11:19 12 14 16 18 yazdır
İl Emniyet Müdürlüğü gün geçtikçe suçlularla mücadelede daha da güçleniyor. Emniyet Müdürlüğü bünyesine kattığı16 yeni otomobille motorize ekip sayısını 297 ye çıkardı.
İl Emniyet Müdürlüğü gün geçtikçe suçlularla mücadelede daha da güçleniyor.  Emniyet Müdürlüğü bünyesine kattığı16 yeni otomobille motorize ekip sayısını 297 ye çıkardı.

Emniyet Müdürlüğü bünyesine 5'i resmi olmak üzere 16 adet Hundayi marka otomobili dahil etti. Emniyet Müdürlüğü gerçekleştirdiği mübadele ihalesi ile 16 adet sıfır kilometre otomobil aldı. Satın alınan araçlar Müdüriyet binası ön bahçesinde ilgili büro amirliklerine teslim edildi.

Emniyet Müdür Yardımcısı Adnan Şahin, ekonomik ömrünü tamamlayan 65 aracın satıldığını ve yerine 16 aracın alındığını ifade etti. Şahin, satın alınan yeni araçların ihtiyaçlar çerçevesinde çeşitli büro amirlikleri emrine tahsis edildiğini kaydetti.

Vatandaşa daha kaliteli, hızlı ve sağlıklı hizmet sunabilmek amacıyla araç filolarını yenilediklerine vurgu yapan Şahin, "Halkımızın huzur ve güvenini sağlamak için teşkilata yeni araçlar satın aldık." dedi.

Anahtar teslimi yapılan araçlar daha sonra sirenlerini çalarak konvoy halinde şehir turu yaptı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri