19 Nisan 2018 Perşembe
Anasayfa > Eğitim > Oltu'da Temel Dini Bilgiler yarışması düzenlendi
Oltu'da Temel Dini Bilgiler yarışması düzenlendi

Oltu'da Temel Dini Bilgiler yarışması düzenlendi

09.12.2016 14:00 12 14 16 18 yazdır
Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Mesleki Tanıtım kulübünün organize ettiği 9. Sınıflar arasında Temel Dini Bilgiler,sınıflar arası yarışmalar yapıldı.
Erzurumajans-Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Mesleki Tanıtım kulübünün organize ettiği 9. Sınıflar arasında Temel Dini Bilgiler,sınıflar arası yarışmalar yapıldı.

10. sınıflar arasında Fıkıh,Hadis,Siyer, 11. Sınıflar arasında Tefsir, Akaid derslerine yönelik bilgi yarışmasında 10-B sınıfı birinci oldu. Her yıl olduğu gibi bu sende sınıflar arası çok heyecanlı ve bir o kadarda çekişmeli geçen yarışmada 10-B sınıfını temsilen Ceylan Gültepe, Derya Güzel, Hatice Polat 75 puan alarak sınıflarını birinci ettiler.10-A, 10C, 10D sınıfları ise 70 puan alarak ikinci oldular.

Oltu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü İlhami Şahin, "İlim seferberliğine bir nebze de olsa katkı sağlamak, öğrencilerimiz arasında ilim gündemi oluşturabilmek, öğrencilerimizin bilgili ve bildiğini samimiyetle yaşayan, önce ahlak ve maneviyat düsturuyla hareket eden Müslüman fertler olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen bilgi yarışmalarında dereceye giren öğrenciler okul idaresi tarafından çeşitli ödüllerle taltif edilmektedir. Öğrencilerimizin ahlaki yönünü geliştirebilmeleri için çeşitli sinevizyon gösterileriyle desteklenen yarışma programları yoğun ilgi görmektedir. Okul idaremize ve ilgili öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum." dedi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri