Dikkat Bakan geliyor!..

Karşılama kuyrukları devam ediyoır. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzurum Havaalanı'nda kendilerini karşılamak için sıraya girenlerle tek tek tokalaştı...
Bakanlar ve bürokratların gittikleri yerlerde uzun kuyruklarla karşılanması sıradan bir olay haline geldi. Ancak bu çağdışı uygulamaya ilk karşı gelen çiçeği burnunda Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün'den geçtiğimiz hafta gelmişti.
Ergün, bakan olarak ilk kez gittiği Kocaeli'nde kendisini karşılamak için sıraya giren 150 kişilik kuyruğa tepki göstermiş ve 'İstemiyorum, buna bir son verilmeli' demişti.
Ancak yine de kuyruklardan vazgeçilmiyor.
 
Bugün amcasının eşi Zekiye Akdağ’ın 19 Mayıs'ta vefatı üzerine taziye ziyareti için Erzurum’a gelen Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ı havalimanında vali, belediye başkanı, AKP il başkanı ve çok sayıda partili karşıladı. Yüzlerce kişinin kuyruğa girdiği karşılamasırasında  Akdağ, herkesle tek tek tokalaşt.

22.05.2009 18:53
mobil detay
YORUMLAR
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.