09 Aralık 2018 Pazar
Anasayfa > Magazin > İntizar-Sinem Gedik ilişkisinin video görüntüleri ortaya çıktı
İntizar-Sinem Gedik ilişkisinin video görüntüleri ortaya çıktı

İntizar-Sinem Gedik ilişkisinin video görüntüleri ortaya çıktı

14.07.2018 14:15 12 14 16 18 yazdır
Mustafa Ceceli'nin açtığı velayet davasında eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın aşkını kanıtlayan bu video görüntüsü de dosyaya girdi.
Erzurumajans-Mustafa Ceceli’nin ayrıldığı eşi Sinem Gedik’le ilgili son dönemin en büyük skandal iddialarından biri patladı.

Uçankuş'un paylaştığı görüntülerde ikilinin bir odada birbirlerine sarılmaları net bir biçimde görülüyor.

Geçtiğimiz yıl boşanan Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile ilgili iddiaların velayet davasında ortaya çıktığı belirtilmişti. Velayet davasına eklenen İntizar ve Sinem Gedik'in görüntüleri ortaya çıktı.

Mustafa Ceceli'nin açtığı velayet davasında ikilinin aşkı ortaya çıktı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın aşkını kanıtlayan fotoğrafları ve videoları dosyaya koydu.

AÇIKLAMALAR DA PEŞ PEŞE GELDİ

Mustafa Ceceli’nin ayrıldığı eşi Sinem Gedik ve şarkıcı İntizar'ın ilişki yaşadıkları iddialarının ardından İntizar'ın bağlı olduğu yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı, sosyal medyadan açıklama yaparak İntizar'la bağlarını kopardığını açıkladı. Sinem Gedik'in avukatı ise yaptığı yazılı açıklamayla 'hukuki hakkımızı kullanacağız' mesajı verdi.

Polat Yağcı'nın paylaşımı şöyle:

Yaklaşık iki yıldır Poll Production çatısı altında sanatsal faaliyetlerini sürdüren İntizar'ın medya vasıtasıyla kamuoyuna yansıyan haberlerini üzüntü ve şaşkınlıkla okuduk. Kendisinin bugün itibariyle şirketimizle hiçbir bağı kalmamıştır. Saygılarımızla...

İLK AÇIKLAMA

Haberin patlamasının ardından Sinem Gedik de harekete geçti. Gedik haberlerin önüne geçebilmek için hukuki yollara başvurdu.

İşte avukatı aracılığıyla yapılan ilk açıklama...

"Müvekkilime karşı intikam saikiyle açılmış bu haksız davaya cevap hakkımızı en etkin şekilde kullanacağımızı bildirir; yargılama neticesinde gerçeklerin ortaya çıkacağına olan inancımızı kamuoyuyla saygı ile paylaşırız."

Av. Eda Salman Bayraktar


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri