26 Ocak 2020 Pazar
Anasayfa > Erzurum > İkinci yıla plaketli Kutlama!..
İkinci yıla plaketli Kutlama!..

İkinci yıla plaketli Kutlama!..

16.05.2009 01:21 12 14 16 18 yazdır
Sosyal Güvenlik Kurulu (SGK) Erzurum İl Müdürlüğü, ikinci yılını düzenlediği bir resepsiyonla en çok prim ödeyen şirketlere plaket vererek kutladı.

Polat Renaissance Otel'de düzenlenen resepsiponda konuşan SGK İl Müdürü Hulusi Bumin, tüm sosyal güvenlik kurumlarının geçen yıl tek çatı altında toplandığını belirterek, daha güçlü bir şekilde vatandaşlara hizmet verilmesinin amaçlandığını dile getirdi.

Yeni sistemle eksik, yanlış veya kayıtdış istihdamın engellenmesinin de hedeflendiğini belirten Bumin, bu bağlamda kayıtlı işçi çalıştıran ve primlerini zamanında ödeyen işverenlere teşekkür etti.

Genç, yaşlı, sağlıklı veya hastaların aynı güvenlik, aynı çatı altında birleştiğinin altını çizen Erzurum Valisi Sami Bulut ise bunu tüm ülkeyi kapsayan bir şemsiyeye benzetti. Vali Bulut, kayıt dışı istihdama yer vermeyen, primini zamanında ödeyen ve prim borcu olmayanları kutlayarak, bunların diğer kuruluşlara da örnek olması temennisinde bulundu.

Resepsiyonda daha sonra en fazla prim ödeyen Global Bilgi İletişim Erzurum Müdürü Fatih Etensel'e, Aşkale Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Yücelik'e ve Özel Buhara Tıp Merkezi adına Başhekim Yardımcısı Operatör Doktor Sebahattin Dalga'ya plaket ve ödülleri verildi. Resepsiyona Erzurum Valisi Sami Bulut'a Erzurum Vali yardımcıları ve kamu kurum müdürleri de katıldı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri